Skip to main content
24 aprill, 2020

EVEA liikme ADDDO OÜ kujundus- ja trükiagentuuri pakkumine liikmetele

24 aprill, 2020
Eriolukorrast tingitud majandusseisu tõttu otsime väljundeid, mis on abiks keerulises seisus olevatele ettevõtetele kui ka kasumlikud. Sellega seoses pakume EVEA liidu liikmetele kujundusteenuseid soodustusega tavahinnast -30%, mis on 35 €/tund + km.
Muutume koos eriolukorraga
Eriolukord on ka meile mõjunud, tellimused on vähenenud ja käive on langenud.
Et madalseisust ise välja tulla ning ka teisi aidata, analüüsisime olukorda ja leidsime lahenduse.
Enda elus hoidmiseks on vaja tellimuste mahu kasvu. Tänases olukorras suudame olla kokkuhoidlikud, kõrvale jätta arenguks vajaliku reservi ning kasumi kogumise. Seeläbi saame pakkuda kujundusteenuseid soodsama hinnaga. Mis omakorda võimaldab säästurežiimis olevatel ettevõtetel valmistuda kasvuperioodiks.
Eriolukorrast tingitud majanduslangusele järgneb kasvuperiood, kus teenuste tarbimine kasvule pöördub. Et õigel ajal tarbija teadvuses ja nähtaval olla, on vaja selleks ettevalmistuda. Jooksvad suunatud reklaamid aitavad jõuda õige tarbija teadvusesse ning see aeg on käes.
Tarbimise kasvu alguses nähtaval olekuks, püüdmaks spontaanseid kliente, on õige aeg ette valmistuda. Hetkel on hinnad madalal ja rahulikult aega tööde teostamiseks. Kasvuperioodi alguses tekib suurem nõudlus kujundus- ja trükitööde järele, mis põhjustab tööde teostamisele pikema ajakulu, mis kahandab võimalust õigel hetkel nähtaval olla.
Lühidalt, kui ressursid ja vajadus reklaamile on hetkel olemas, siis on soodne aeg töid tellida, millega hoiate kokku ja aitate kaasa meie eluspüsimisele!
Kuidas saame kasulikud olla:
  • Disainime parima lahenduse teie vajadusele!
  • Disainianalüüs – lähtume kuvandist, vajadusest, tarbijagrupist ja keskkonnast, et luua õige meeleolu.
  • Reklaam e-kanalites – valmistame staatilisi ja animeeritud reklaame ning disainime kasutajakeskkondi.
  • Trükised, pakendid, esitlustarvikud – kavandame, kujundame, ettevalmistame trükiks, korraldame transpordi, paigaldame.
  • Aitame korraldada ja juhtida ettevõtte kujundustööde ja trükiste tellimise tööprotsessi.
Loodan, et saame praegusel keerulisel ajal kui ka tulevikus vastastikku kasulikud olla!
ADDDO travel notes
Kontakt:
Indrek Gutmann
ADDDO design & print company
+372 508 1125