Oleme loonud infokanali “Koroona abi”, kuhu koondame selekteeritud ja praktilise info ning soovitused ettevõtjatele seoses kriisiolukorraga.

“Küsimused ja vastused” rubriigis on Sul võimalus esitada oma küsimus või kirjeldada muret, mille suuname edasi spetsialistile, kes annab vastuse. Selleks palume Sul esitada oma andmed, et saaksime küsimuse või mure täpsustamiseks Sinuga ühendust võtta. Samuti soovime kajastada ettevõtjate küsimusi ja vastuseid siin samas keskkonnas.

ESITA OMA KÜSIMUS SIIN:

evea@evea.ee

MKMi Koroona Kriisiabi Keskkond

Juhime Sinu tähelepanu, et majandus- ja kommunikatsiooniministeerium (MKM) lõi alguses ettevõtetele ühise e-kanali Koroona Kriisiabi Keskkond, kuhu ettevõtjad said sinna registreerudes ööpäevaringselt esitada küsimusi, millele andsid MKMi spetsialistid esimesel võimalusel ka vastused. Samuti toimusid seal keskkonnas ministeeriumi juhtimisel webinarid. Keskkonnaga liitunud ettevõtjad said ministeeriumilt oma emailile ülevaate keskkonnas esitatud küsimustest koos vastustega, mida nad saavad ka edasi. Suure huvi tõttu koormati keskkond üle, ja alates 18.03.2020 on võimalik ettevõtjatel küsimusi esitada aadressile: covid19@mkm.ee.

Küll aga anname ka ise jooksvalt ülevaate MKMi esitatud küsimuste ja vastusete kohta rubriigis “Küsimused ja vastused”. Seega ei pea Sa tingimata ise küsimusi ministeeriumi saatma, vaid saad jälgida infot EVEA kodulehel. Küsimused saad saata: evea@evea.ee.

Vaata MKMile esitatud küsimusi ja riigi esindajate vastuseid:

  1. Webinar ettevõtetele, MKMi kokkuvõte; 16.03.2020

PS. Kollasega märgitud read dokumendis tähendavad, et neile vastuseid hetkel veel ei ole.

  1. Webinari küsimused-vastused; 17.03 k 17.30
  2. Webinari küsimused-vastused 17.03 k 19.00
  3. Webinari küsimused-vastused 18.03 k 10.00
  4. Webinari küsimuste vastused 19.03 k 9.00
  5. Webinari küsimuste vastused 19.03 k 14.00

NB! Õiguskiirabi annab EVEA liige Hugo OÜ, vastates juriidilistele küsimustele. Esimese küsimuse vastus on TASUTA. Vaata tingimusi lähemalt SIIN!