Sul puudub esinduslik ja piisavalt suur koosolekuruum?

Loovate ideede sünniks on vaja oma kodust või kontorist välja minna ning kohtuda oma inimestega päriselt. Rääkides klientidega ja kuulates osalejate mitmekülgset tagasisidet oleme mõistnud, kus peitub offsite koosolekute kõige suurem valupunkt – usaldus uue koha vastu.. Selleks, et julgeda soovitada või broneerida kreatiivset koosolekuruumi, pead sa kindel olema, et seal kõik toimib. Heureka! Kui me ühendame lihtsa broneerimise ja kindla kvaliteedigarantii, on sündinud maailmas enneolematu lahendus – WIP on rohkem kui lihtsalt koosolekuruumide rent, vaid lahendus, mis ühendab loovad ruumid ja kindla kvaliteedi. Ole punk, aga mitte oma närvide ja usalduse kaotuse hinnaga.

Palun saage tuttavaks: WIP Premium teie teenistuses.

WIP (https://workinpeace.io/et)  on nutikas Eesti startup, mis pakub maailmas uudset koosolekuteenust- leiad sobiva koosoleku- või tööruumi mõne minutiga, vältides pikki otsinguid ja kirjavahetusi.

Kõik ühest kohast: loomingulised ruumid, kohene broneeringu võimalus, kvaliteetne konverentsitehnika ning mugav catering.

Broneeri → https://workinpeace.io/et/venues/meetings

Kasuta EVEA liikmete sooduskoodi: EVEA2022 ja saad soodustust – 5% kogu teenuse pealt (ruumi rent, catering, tehnika). Soodustus kehtib liikmele, kel ei ole liikmemaksuvõlga. Selle kohta saab küsida, kirjutades: raamatupidamine@evea.ee.

 

WIP – MUUDA TÖÖRUTIIN ELAMUSEKS

www.workinpeace.io

Kommentaarid