City Bike OÜ on Tallinna vanalinnas tegutsev jalgrattaturismi edendaja. Meil on rendiks suur valik erinevaid jalgrattaid: linna-, matka-, maastiku-, elektri-, maantee-, transpordirattaid, tandemid ja fat-d, kokku üle 200 jalgratta.

Et saaks muretult rattaga ringi reisida rendime ning müüme matkavarustust. EVEA liikmetele on märksõnaga “EVEA” rataste ning matkavarustuse rent 10% soodsam. Soodustus kehtib ka e-poes, kasutades koodi evea21.

Pakume erinevaid rattatuure nii Tallinnas kui Eestis ning oleme alati avatud eritellimustele. EVEA liikmetele on rattatuuri hind 15% soodsam.

Jutud ja maitsed

City Bike asutaja Toomase juhatatud mõtte- ja maitseseiklus viib ratturid põnevate lugudega täidetud Tallinna kõrvaltänavatele, Dmitri Roozi käe all valmivate roogade ning mõnusa vestluseni restoranis Smak ning kohvi ja õlut mekkima Kamakama stuudiosse.

Regulaartuur toimub kolmapäeviti kell 17:30. Täpsem info siit.

Uus ja vana Tallinn

Tallinn suudab ikka ja jälle üllatada. See tuur täidab nii kõhu kui meele, juhatades Põhja-Tallinna kõige huvitavamatesse soppidesse ning pakkudes maitsva kõhutäie kõrvale  ka sama palju vaimutoitu. Tuuri lõpp juhatab sisse algava nädalavahetuse – degusteeritakse Põhjala õlletehase parimat valikut koos õllekõrvasega.

Regulaartuur toimub reedeti kell 17:30. Täpsem info siin

Regulaarseid tuure võimalik tellida ka  privaatsena, vaid oma ettevõtte koolituse või seminari lõpuks või niisama sõpradega seiklemiseks.

Aitame rattureid ka muudes küsimustes ning püüame edendada jalgrattakultuuri Tallinnas ja Eestis laiemalt. Hooldame jalgrattaid, transpordime, anname nõu ostualastes küsimustes, pakime reisiks jalgrattaid…

18. aastase tegevuse jooksul oleme kogunud kamaluga kogemusi ja oleme neid valmis teiste jalgratturitega jagama.

City Bike OÜ
+372 5111819
Vene 33, 10123 Tallinn Old Town, Estonia
Cycling Baltics’: Estonia, Latvia, Lithuania, Russia
Kommentaarid